+90 (262) 642 43 00

Makaleler

Makaleler

16

Tem, 2016

Köster Su Yalıtımı

By: | Tags: , | Comments: 0

Köster su yalıtımı konusu hakkında ; Çeşitli alanlarda ve özellikle betonarme binalarda su yalıtımı gereklidir. Normal ve saf beton zamanla su almakta ve bina içinde nem, rutubet ve kötü kokuya sebep olmaktadır. Bu durumu engellemek ve önlem almak için su yalıtımı yapılmalı ve köster su yalıtımı malzemeleri kullanılmalıdır. Köster dünyaca ünlü ve yüksek kaliteye sahip bir markadır. Firmamız su yalıtım ve ısı yalıtım hizmetlerinde lider ve öncü bir konumdadır. Tüm yalıtım işlemlerimizde köstem su yalıtım malzemlerini tercih etmekteyiz. Birçok yalıtım malzemesi vardır. Çok fazla alternatif mevcuttur. Farklı alanlar için bu seçeneker arasında en uygun olanı seçmek gerekmektedir.

Çimento ve kauçuk esaslı su yalıtım bunlardan biridir. Poliüretan su yalıtım malzemeleri yine çok kullanılmaktadır. Firmamız köster su yalıtımı malzemelerini sizler için temin ve tedarik etmektedir. Elastomerik reçine esaslı su yalıtımı seçeneklerden biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Bunların dışında farklı malzeme ve ürünler bulunmaktadır. Nem ve rutubet önleyici malzemeler bunlardan biridir. Sentetik örtüler, dış cephe boyaları, astar ve macun gibi kullanım alanı çok fazla olan malzemelerde bulunmaktadır. Firmamız her geçen gün büyüyen bir yapıdadır. Kurumsal kimliğimiz her zaman için ön plana çıkan bir gerçektir. Yalıtım çok önemli bir hizmettir. Firmamız su ve ısı yalıtımı işlemlerinde birinci sınıf kaliteye sahip hizmetler sunmaktadır. Bu anlamda tercih nedeniniz bu olabilir. Her zaman için sadece satış süreci değil, satış sonrasında da müşterisini yalnız bırakmayan bir firmayız. Su yalıtımı çerçevesinde çatı, teras, balkon, temel, kuyu suyu yalıtımı gibi hizmetlerimiz mevcuttur. Temelden çatıya kadar ısı yalıtımı hizmetlerimizde sizler içindir.

Sizde binanıza ve farklı yaşam alanlarınıza değer verin. Onları çok uzun yıllar korumanın çabasını gösterin. Bunun içinde kesinlikle su ve ısı yalıtımı yaptırın ve de bunun içinde köster su yalıtımı malzemelerini tercih edin. Bizi tercih ettiğiniz için asla pişman olmayacak ve her zaman için sorunsuz bir yaşam sürdüreceksiniz. Firmamız uygun fiyatlar konusunda da rakipsizdir. Kredi kartı ile ödeme seçeneğimiz bulunmaktadır. Kaliteli hizmet ve avantajlı fiyatlar için bizi tercih edebilirsiniz.

Köster su yalıtımı konusunda bilgi almak için bizimle iletişime  geçebilirsiniz.

Yorum Bırakın