+90 (262) 642 43 00

Makaleler

Makaleler

16

Tem, 2016

Pvc Membran Su Yalıtımı

By: | Tags: , , , | Comments: 0

Pvc membran su yalıtımı konusu hakkında; Çatı ve zeminlerde %100 olarak su yalıtımı sağlamak çok önemlidir. Bunun için pvc mebran geliştirilmiştir. Firmamız pvc membran su yalıtımı hizmetlerinde öncü bir kuruluştur. App ve sbs gibi polimer katkılarla geliştirilmiş bir üründür. Bu katkılar malzemeyi tam su geçirmez, uzun kullanım ömrü ve farklı iklim durumlarına karşı tam olarak koruma sağlayacaktır. Her zaman için güvence sunan bir malzemedir. Özellikle çatı ve teras gibi alanların su yalıtımı işlemi için çok uygundur. Firmamız bu anlamda ulusal ve uluslararası tüm sertifikalara sahippvc membran malzemleri hizmetlerinde kullanmaktadır. Malzeme kalitemiz birinci sınıftır. Her zaman için işçilik hizmetlerimizin arkasında durmaktayız. Satış ve işlem sonrasında ihtiyaç ve taleplerinizi hızlı bir şekilde karşılamaktadır.

Pvc membran malzemeler temelden ara katlara, ara katlardan da çatıya kadar su yalıtımı yapmak için çok uygun ve en ideal malzemedir. Firmamız pvc membran su yalıtımı hizmetlerinden liderdir. Önemli kurumsal referanslarımız mevcuttur. Web sitemizde ürün, hizmet ve referanslarımız mevcuttur. Her türlü bilgiyi alabilirsiniz. Su yalıtımı yapmak betonarme binalar için çok önemlidir. Su giren bir bina hızlı bir şekilde nem yapacaktır. Ardından rutubet oluşacak ve pis kokular tüm binayı esir alacaktır. Bu sorunun giderilememesi durumunda nem, rutubet ve pis kokular devam edecek ve de bununla birlikte binanın ömrü çok kısalacaktır. Duvarlar çürüme sürecine girecektir. Bunu engellemek için su yalıtımı yapmak çok önemlidir. Her türlü ısı durumuna karşı dayanıklı ve %100 su geçirmezlik özelliği olan pvc membranlar beton binalar için en uygun yalıtım malzemesi olacaktır.

Firmamız pvc membran su yalıtımı hizmetleri dışında ısı yalıtım hizmetleride vermektedir. Isı yalıtımı işlemleride en az su yalıtımı kadar gerekli ve önemlidir. Özellikle kış aylarında dış alandan soğuğun içeri girmesi ve içerideki ısının kaybolması gibi durumları önlemek için ısı yalıtım yapılmaktadır. Isı yalıtım işlemlerini pek çok firmaya yaptırabilirsiniz. Bunun için farklı alternatfileriniz olabilir. Ancak, işini iyi yapan, kaliteli malzeme kullanan firma sayısı çok azdır. Bu nedenle güvenmediğiniz firmalara itibar etmeyin ve bizi hemen arayın.

Pvc Membran Su Yalıtımı konusunda bilgi almak için bizimle iletişime  geçebilirsiniz.

Yorum Bırakın