+90 (262) 642 43 00

Makaleler

Makaleler

16

Tem, 2016

Teras Su Yalıtımı

By: | Tags: , , , | Comments: 0

Teras su yalıtımı konusunda; Çeşitli binalar için gezilebilir teras ve balkonlar bir ihtiyaçtır. Bu alanların suya karşı yalıtımının sağlam olması gerekmektedir. Aksi takdirde çatıdan alan sular duvarlara ve tüm binaya sızma yapacaktır. Bunu engellemek adına teras su yalıtımı hizmetlerini en yüksek kalitede ve sorunsuz bir şekilde karşılıyoruz. Farklı sistemlerle bu duruma çözüm buluyoruz. Bunlardan biri poliüretan esaslı su yalıtımı sistemleridir. Her türlü su birkimine karşı dayanıklıdır. UV ışınlarından hiçbir şekilde etkilenme yapmamaktadır. Eksi 40 ile artı 80 derece arasındaki tüm sıcaklık değerlerine karşı dayanıklı ve korunaklıdır. Kaplama sistemine dayalı bir işlemi bulunmaktadır. Uygulaması oldukça basit ve kolaydır. Bunun dışında her türlü su, tuz, kimyasal ve benzer maddelere karşı dayanıklıdır.

Hizmetlerimiz her zaman için alternatiflidir. Her talebe ve bütçeye uygun sistemler sizler için sunulmaktadır. Bu anlamda teras su yalıtımı hizmetlerinde tek rakip olarak kendimizi görüyoruz. Teras veya balkon su yalıtımı için geliştirdiğimiz bir diğer sistemde polimer esaslı likit plastik su yalıtımı sistemi olmaktadır. Polimer reçine esaslı bir yalıtım sistemidir. Bunun dışında elastomerik reçine esaslı su yalıtımı sistemi yine birçok alan için uygundur. Seramik kaplı balkonlarınız içinde görünümü bozmayan, estetik açıdan farklılık göstermeyen şeffaf su yalıtımı sistemlerimiz bulunmaktadır. Bu sistem oldukça şeffaftır. Mevcut balkon görünümünü asla etkilememektedir. Hiçbir şekilde farklılık göstermemektedir. Her birinde %100 firma ve malzeme güvence sunuyoruz. Amacımız suya karşı binanızı ve çatınızı tam olarak korumaktır. Satış ve hizmet sonrasında da asla yalnız değilsiniz. Firmamız her zaman için sizinledir. İhtiyaç ve taleplerinizi 7/24 olarak bize iletebilirsiniz. Hızlı ve kaliteli çözümler firmamız profesyonelleri tarafından sunulacaktır.

Firmamız kurumsal kimliği ile teras su yalıtımı hizmetlerinde lider bir konumdadır. Sizlere en iyi hizmetleri sunmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Su yalıtımı çok önemli bir konudur. Bu anlamda firmamız kaliteyi uygun fiyatlara sunmaktadır. İhtiyaç ve talepleriniz durumunda bize ulaşmanız yeterli olacaktır. Bu aşamdan sonra firma çalışanlarımız ücretsiz keşif hizmeti verecek, gerekli incelemeyi yapacak ve bunun için en uygun fiyat teklifini tarafınıza iletecektir.

Teras Su Yalıtımı konusunda bilgi almak için bizimle iletişime  geçebilirsiniz.

Yorum Bırakın